Masinė žiniasklaida – juodoji magija? – 2019 08 04

2019 08 04 QdraLT (1 komentaras)

Pasibaigus antrajam pasauliniam karui CŽV sukūrė metodiką, kaip valdyti visuomenę. Tam buvo pasitelkta masinė žiniasklaida. Kad cenzūruoti teikiamą informaciją, buvo sugalvota Konspiralogija. Viskas, kas įeina į Konspiralogijos akiplotį – tampa automatiškai išcenzūruojama iš svarstymų darbotvarkės. Taip veikia ir savicenzūra – sąmonė blokuoja informaciją, apie kurią suformuota bloga nuomonė.
Informacijos perdavimo kontrolėje labai aktyviai dalyvauja socialiniai tinklai. Google – CŽV projektas, kurio pagrindinis tikslas yra kontroliuoti ir informacijos perdavimą, ir jos gavėjus. Feisbukas sukurtas tokiais pačiais tikslais.
Pasaulinė masinė žiniasklaida sklinda iš vieno šaltinio – šešių pagrindinių korporacijų, kurios kontroliuoja 90 nuošimčių JAV žiniasklaidos.
"Juodoji magija – įvairių, tradiciškai antgamtiškomis laikomų, jėgų panaudojimas, siekiant atlikti kažką blogo kitiems, magija, skirta savanaudiškiems tikslams. Juodoji magija priešpastatoma baltajai magijai – tai plačiosios visuomenės pasmerkiama magija. Juodosios magijos apibrėžimas ir supratimas labai priklauso nuo konteksto" – apibrėžimas iš Wikipedijos.
Žiniasklaidos panaudojimas masiniam žmonių programavimui pagal metodikas, manipuliacijas ir tikslus, kam tai daroma – atitinka juodosios magijos bendrąjį apibrėžimą. Vienintelis kolkas žinomas būdas išvengti neigiamo žiniasklaidos poveikio – kiek įmanoma atsisakyti tiek masinės žiniasklaidos priemonių, tiek socialinių tinklų.


Jei manote kad mūsų darbas yra naudingas ir prasmingas, galite mus paremti.

Viešoji įstaiga „Liber continens“
Im. k. 302417839
Kelmijos sodų 65-oji g. 22, Vilnius

Atsiskaitomoji sąskaita
Paysera: EVP6510009990152
IBAN: LT223500010009990152
Aukojant mokėjimo paskirtyje nurodykite „auka“.

PayPal platformoje
https://www.paypal.com/

Parama autoriui
LTanon galite paremti per Payserą, kaip nurodyta aukščiau, mokėjimo paskirtyje nurodydami "Auka, Varlinui".